V apríli 2011 som zadal viacerým realitným kanceláriám zákazku na predaj rodinného domu v Ružindole.

Stavba postavená v 70-tych rokoch sa nachádzala v radovej zástavbe, bola kompletne zrekonštruovaná, s obývateľným podkrovím s inžinierskymi sieťami a ponúkal som ju za priaznivú cenu, nakoľko som na dom nebol odkázaný a jeho údržba a vykurovanie boli pre mňa zbytočnými nákladmi.
Napriek môjmu očakávaniu sa pozitívne výsledky práce štyroch realitných kancelárií nedostavovali.
V októbri 2011 som v poštovej schránke našiel lístok s kontaktom na ďalšiu osobu zaoberajúcu sa realitami. Po dlhšom váhaní som na uvedené telefónne číslo zavolal. Bolo to číslo Ing. Rábarovej, s ktorou som si dohodol obhliadku objektu.
Veci sa pohli a v priebehu decembra až februára sa sľubný kupujúci aj s rodinou prišiel na dom trikrát pozrieť, ale tesne pred uzavretím zmluvy od kúpy odstúpil. Na moje prekvapenie už v marci ma Ing. Rábarová kontaktovala s tým, že má ďalšieho záujemcu. Celá transakcia potom už prebehla rýchlo, zdržaním bolo len zabezpečenie financovania zo strany kupujúceho. Predaj bol k mojej veľkej spokojnosti uskutočnený v apríli 2012. Za to vďačím pani Ing. Rábarovej, jej cieľavedomosti, usilovnosti, pracovitosti a profesnej znalosti problematiky spojenej s predajom, kúpou a financovaním nehnuteľností.
Po svojej dobrej skúsenosti som odporučil priateľovi, ktorý predával rodinný dom v Trstíne služby Ing. Rábarovej. Dom bol postavený v 20-tych rokoch a z technického hľadiska bol v dezolátnom stave (bez izolácie, zavlhnuté všetky múry, zvetrané drevené podlahy, bez kanalizácie, prastaré okná a dvere, narušený krov a strešná krytina, bez ústredného kúrenia). Do predaja sa dostal v roku 2009. Žiadna realitná kancelária nebola v pokusoch o predaj úspešná. Neviem ako, ale pani Ing. Rábarovej sa dom v roku 2013 predať podarilo k náramnej spokojnosti môjho priateľa.
Poznámka:
Náhodou som zazrel v televízii pani Ing. Rábarovú v relácii, ktorá sa zaoberá predajom nehnuteľností, boli predávané byty v Bučanoch alebo Brestovanoch. Vystúpenie pani Ing. Rábarovej bolo z vecného hľadiska najkomplexnejšie. Jej výklad a radenie faktov bolo logicé a zrozumiteľné a potenciálnych záujemcov mohlo uspokojiť serióznosťou ponuky podanej nevtieravou formou.
Pre prípadné otázky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0904652076. Ing. Fitoš.

-----------

S Realitami Biciar- s pánom Vargom sme boli veľmi spokojný, bol ochotný nám vždy všetko vysvetliť, aj viackrát- hlavne behanie po úradoch a papierovačky, ktoré sú komplikované a často nepochopitelné, mohli sme mu volať v ktorúkoľvek hodinu, cez víkend aj sviatky, bol ochotný nám odpovedať na otázky a riešiť akýkolvek problém.

----------

Dobrý deň!

     Chcel by som touto cestou vyjadriť poďakovanie za profesionálny, obetavý a hlavne trpezlivý prístup, Vašej zamestnankyni - realitnej maklérke, pani Ing. Ivete Rábarovej,  pri predaji a následnej kúpe nehnuteľnosti, ktoré sme realizovali v mesiacoch november a december tohto roku. Po mojej osobnej skúsenosti ju určite odporučím i mojim známym, ktorí by v budúcnosti mali záujem či už s predajom, alebo kúpou nehnuteľností prípadne pozemkov.

S pozdravom

Mgr. Branislav Dorušinec

----------

S pani Majchrakova Veronika pracujeme dlhodobejsie a ako jej klient ocenujem jej profesionalny pristup,expertizu v odbore realit ako aj schopnost poradit a navrhnut mozne riesenia a preto sa tesime na dalsiu spolupracu!

Ing.Igor Necesany

----------

Dobrý deň p. Varga,
týmto e-mailom by som Vám chcela vyjadriť veľkú vďaku za Vaše profesionálne a výborné výkony, v oblasti predaja nášho dvojizbového bytu a za poradenské finančné služby. S manželom sme veľmi spokojní v každej oblasti. Ste spolahlivý, dochvilný, férový, šikovný, komunikatívny, múdry a dovolím si povedať aj špičkový v realitnej a finančnej sfére.
Za neuveriteľne krátky čas ste našli kupcu na náš byt, aj keď mi ostatní realitní makléri tvrdili, že tak skoro a za takú cenu byt nepredáme. Všetky náležitosti na predaj bytu prebiehali korektne. S ochotou ste nám vysvetlili každý krok a úkon ohľadom predaja a informovali ste nás vždy o všetkom.
K finančným poradcom som bola trochu skeptická, nakoľko som s nimi nemala príliš dobré skúsenosti, ale videla som, že vy sa vo finančnom svete takpovediac vyznáte a pristupujete k Vašej práci zodpovedne. Poprosila som Vás o pomoc a radu ohľadom hypotéky, s ochotou ste náš prípad prevzali a riešili aj keď bol zložitý a náročný. Cením si Vašu vytrvalosť, pretože keď nastali komplikácie a problémy na doriešenie hypotéky, vy ste sa len tak nevzdal a našiel ste pre nás ďalšie vynikajúce riešenie. Vďaka Vám budeme mať s manželom a synom lepšiu finančnú situáciu nakoľko sa nám aj mesačné splátky znížili a už nemusíme bývať v dvojizbovom byte, ale si môžme dovoliť trojizbový byt. 
Ak by bolo viac takých ľudí ako ste Vy, tak svet by sa mal lepšie.
Ešte raz ďakujeme a prajeme pekný večer.

s pozdravom,
Žaneta Václavová

----------

Pani Majchrákovú hodnotím ako jednu z mála realitných agentov, ktorá mala naozaj ľudský prístup, avšak spojený s potrebnou profesionalitou. Dokázala pochopiť moje požiadavky ohľadom predaja bytu. Taktiež vďaka svojmu snaženiu priviedla na obhliadku najviac potenciálnych záujemcov. Spoluprácu s ňou hodnotím ako vysoko pozitívne.

L.M.

----------

Dobrý deň!
S prácou p. Ing. Ivety Rábarovej sme boli veľmi spokojní. Sprostredkovala nám predaj domu.
Pani Iveta je na prácu realitného makléra predurčená: má prehľad, je obetavá, spoľahlivá, milá a komunikatívna.
Ešte raz srdečná vďaka.

PhDr. Danka Banská a rod. 

----------

Vážená realitná spoločnosť Reality Bičiar s.r.o.,

touto cestou sa chceme poďakovať Vašej realitnej kancelárii za sprostredkovania predaja našej nehnuteľnosti. Vysoko hodnotíme Vášho realitného makléra p. Vargu, ktorý svojim profesionálnym a cieľavedomým prístupom ku nám ako ku klientom bol veľmi nápomocný. Samozrejme veľké pozitívum je vždy jeho dobrá nálada a usmiata tvár. V dnešnej dobe, keď je trh preplnení realitnými kanceláriami a je ťažké nájsť tú správnu, no my sme mali to šťastie, že ste nám ste nám cinkli do nosa ako Popoluške 3 oriešky. Pri ďalšom predaji budete prvý a jediný koho oslovíme. P. Vargu ukladáme do rýchlej voľby :) Ešte raz ďakujeme.

Rodina Benešových

----------

Dobrý deň.

Chcela by som sa vám týmto emailom poďakovať za úžasnú prácu pána Vargu ktorý mi pomohol s kúpou bytu, bola som veľmi spokojná s jeho profesionálnym prístupom a ústretovosťou . 

S pozdravom spokojná klienta LÝDIA G.

----------